ATLETICKÝ ČTYŘBOJ – KRAJSKÉ FINÁLE

Do krajského kola Atletického čtyřboje postoupili mladší hoši z 1. místa v okrese.

Od začátku tedy bylo jasné, že když se jim zadaří, budou moci bojovat o přední příčky. V této nejpočetnější kategorii soutěžilo celkem 8 nejlepších škol z celého kraje. Složení našeho družstva bylo ale do poslední chvíle nejisté, protože zranění Lukáše Měcháčka bylo důvodem oslovit na poslední chvíli Tomáše Štěpničku ze 6. B. Nejlépe bodovanými z našich závodníků byli stejně jako v okresním kole Štěpán Jadámek a Adam Šoltés, hned za nimi Martin Krčál, ale byl to právě Tomáš Štěpnička, který si z pozice náhradníka zlepšoval jeden osobák za druhým a svými body podržel družstvo, které to nakonec dotáhlo na krásné 3. místo.

Děkujeme za reprezentaci školy, gratulujeme k vynikajícím výkonům a přejeme mnoho atletických úspěchů v příštím školním roce.

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ – KRAJSKÉ FINÁLE

Dnes je sobota 27. 7. 2024