2. MÍSTO V KRAJI!

O tom, že mladší kluci postoupili do krajského finále atletické soutěže Pohár rozhlasu už jsme psali. Novinkou ale je, že v této konkurencí nabité soutěži obsadili celkové 2. místo.

Krajské finále se konalo v úterý 28. května a bylo pro kluky velkou zkouškou, protože tam, kde byli mnohdy nejlepší v okrese, přišli najednou další kvalitní závodníci s podobnými nebo lepšími výkony. Chlapci se s tím ale popasovali skvěle. V několika případech si dokonce vylepšili výkony z okresního kola a dvě disciplíny dokázali dokonce vyhrát. Ve štafetě na 4x 60m to byla zásluha kvarteta Krčál, Šoltés, Jadámek a Měcháček, ve skoku do výšky se pak o prvenství postaral Štěpán Jadámek, který v této disciplíně už poněkolikáté nenašel přemožitele.

Děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a gratulujeme ke krásnému výsledku.

2. MÍSTO V KRAJI!

Dnes je sobota 27. 7. 2024